Restauracje i bar

W hotelu InterContinental znajdują się dwie restauracje, bar oraz kawiarnia.
Różnorodna oferta gastronomiczna z pewnością spełni oczekiwania naszych gości.

 

Platter by Karol Okrasa to restauracja, w której znany Szef Kuchni łączy smaki tradycyjnych polskich produktów w zaskakujące kreacje kulinarne. Wyborne menu połączone z lampką wina to dopiero początek podróży winno-kulinarnej. Nowoczesne wydanie znanych już nam dobrze smaków polecane jest przez prestiżowy przewodnik kulinarny Michelin.
Dowiedz się więcej…

DownTown Restaurant & Steakhouse słynie ze spektakularnego bufetu śniadaniowego oraz wyśmienitych i soczystych steków przygotowanych z pasją i dbałością o najwyższą jakość. Szef Kuchni Mariusz Jeznach zaprasza na tematyczne Lunche oraz Niedzielny Brunch ze stacją gotowania na żywo. Przestronne wnętrze restauracji z widokiem na centrum miasta oraz Pałac Kultury i Nauki zapewni poczucie komfortu i luksusu.
Dowiedz się więcej…

Niedzielny Brunch- w każdą niedzielę zapraszamy na rodzinny brunch, podczas którego będziecie mieli Państwo okazję skosztować międzynarodowych przysmaków przyrządzonych przez naszego Szefa Kuchni. Dzieci będą mogły spędzić czas na zabawie i grach w towarzystwie doświadczonych animatorów. Dowiedz się więcej…

+ One Bar to znakomite miejsce na spotkanie biznesowe w ciągu dnia oraz wieczorny aperitif w relaksującej atmosferze przy muzyce na żywo. W kameralnym wnętrzu, serwowane jest znakomite menu wyborne alkohole i koktajle.
Dowiedz się więcej…

Wedel Café znajdująca się w lobby hotelowym kawiarnia kusi aromatem świeżo parzonej kawy i gorącej czekolady. To idealne miejsce na chwilę odpoczynku i wytchnienia przy filiżance kawy i czekoladowych pralin.
Dowiedz się więcej…

logo platter logo dt logo bar logo wedel